امروز ۲ بهمن ۱۳۹۶
نوشته شده در ۴ اسفند ۱۳۹۲، توسط: ، سرویس: ادارات، جامعه، خبر، بازدید: 487 views

تخم‌مرغ‌های سبد کالا رسید

گریشنا:تخم‌مرغ‌های مرحله‌ی اول توزیع سبد کالا، فردا پنجم اسفند ماه در فروشگاه مشکل گشا مربوط به علی مسلمانی و فروشگاه خاکی‌نهاد، توزیع خواهد شد.

به گفته‌ی اسماعیل بلبلی مسئول بازرسی و تنظیم بازار اداره‌ی صنعت و معدن گراش؛« برای تکمیل سبد کالا در مرحله‌ی اول، فردا ببین  ۱۰۰۰ نفر از همشهریان که مشمول سبد کالا بودند تخم‌مرغ  توزیع می‌شود،از این تعداد فروشگاه خاکی‌نهاد و فروشگاه مسلمانی هر کدام توزیع بین ۵۰۰ نفر را بر‌عهده دارند.»

بلبلی می‌گوید سهمیه‌ی شهرستان گراش در مرحله‌ی اول توزیع سبد کالا بین سه فروشگاه تقسیم شد که از این بین توزیع بین هزار و پانصد نفر به فروشگاه مسلمانی،هزار و پانصد نفر فروشگاه خاکی‌نهاد و توزیع برنج بین ۴۰۰ نفر و  همچنین پنیر، مرغ و روغن بین ۶۸۰ نفر به تعاونی فرهنگیان تحویل داده شد. حدود ۲۵۰ نفر روستای خلیلی، ۱۵۰ نفر فداغ، ۱۵۰ نفر ارد و ۳۵ نفر روستای زینل‌آباد سهم توابع از این سهمیه بود.

قرار بر این بود تا بخش دوم توزیع سبد کالا از اول اسفند شروع شود دلیل تاخیر چند روزه‌ی توزیع را پرسیدیم و او در جواب گفت:« عامل‌های توزیع در شهرستان با اسکاد( اتحادیه‌ی سراسری کارکنان دولت) قرارداد دارد و اعلام شده است در حال حاضر ، کالایی در انبار اسکاد وجود ندارد و انبار خالی است اما بر اساس پیش‌بینی‌ها، به احتمال زیاد بخش دوم از مرحله‌ی اول توزیع سبد کالا از هفته‌ی آینده شروع خواهد شد.»

sabad-kala3

 

 

ارسال مطلب به دوستان ارسال مطلب به دوستان Print This Post Print This Post
 1. سعید نوشته است:

  این گزارش باید بازرس بده یا ریس اداره صنعت …….

  فاطمه یوسفی پاسخ در تاريخ اسفند ۴ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ:

  آقای بلبی مسئول بازرسی و تنظیم بازار این اداره با هماهنگی و زیر نظر رئیس اداره صنعت و معدن در ارسال گزارش و اطلاعات با گریشنا همکاری دارند.

 2. سعید نوشته است:

  هماهنگی البته یه بحث دیگه است ولی کار بازرس این نیست

 3. اسماعیل بلبلی نوشته است:

  یکی از وظایف بازرس،پیگیری و نظارت بر کالا و خدمات هستش .

 4. علی نوشته است:

  کمتر شهری پیدا میکنیم که در چند مرحله سبد توضبح شده باشه..از جمله شهرهای بیخبر از همه جا گراش بود…شهری که هیچ هزینه ای برای دولت نداره نه هزینه سیاسی نه هزینه فرهنگی نه هزینه اقتصادی ….برای همینه که…..!!!!!!!!!!!!!