امروز ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
نوشته شده در ۸ بهمن ۱۳۹۵، توسط: ، سرویس: خبر، سیاسی، بازدید: 613 views

دعوت فرماندار گراش برای تشکیل سمن‌ها و احزاب

هفت‌برکه (گریشنا): فرماندار گراش در جلسه شورای اداری علاقه‌مندان پیشرفت شهرستان گراش را به تشکیل تشکل‌های سیاسی و اجتماعی دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار گریشنا فرودی در جلسسه ششم بهمن شورای اداری گراش در سالن فرمانداری با اشاره به اهمیت تشکل‌های سیاسی و اجتماعی در پیشرفت هر جامعه گفت:« شهرستان ما فاقد حزب و تشکل سیاسی و اجتماعی دارای مجوز است. نیاز به داشتن تشکل‌ها بسیار مشهود است و دعوت می‌کنم همه کسانی که دغدغه‌ی پیشرفت شهرستان را دارند، فعالیت‌ها را در چارچوب قانون انجام دهند و برای این کار نیاز به تشکیل حزب یا احزابی داریم.»

فرماندار گراش با اشاره به فعالیت‌های اجتماعی خوبی که در شهرستان انجمن می‌شود، گفت:«من رسما از همه دعوت ‌می‌کنم و نسبت به عضویت در احزاب استانی و کشوری استقبال خواهم کرد. چرا که این موارد برای پیشرفت کارها اهمیت زیادی دارد و باعث بهبودی امور و گسترش و بسط آزادی‌های سیاسی و اجتماعی می‌شود. فعالیت اجتماعی خوبی در سطح شهرستان صورت می‌گیرد که در قالب سمن، جایگاه قانونی ندارند و حمایت قانونی از آن‌ها کمتر است. تشکل‌های مذهبی، هنری، اجتماعی و …. که وجود دارند می‌بایست در قالب سمن ثبت‌نام کنند تا مجوز فعالیت‌ها راحت‌تر باشد.»

موسسه هفت‌برکه در شماره سوم نشریه هیمه با تیتر شهر بی‌سمن وضعیت سازمان‌های مردم‌نهاد در شهر گراش را بررسی کرده بود. (نشریه هیمه)

13951005-miras-3-foroodi

 

ارسال مطلب به دوستان ارسال مطلب به دوستان Print This Post Print This Post
 1. رضا دل پر نوشته است:

  اقای فرماندار قبل از تشکیل تشکلهای سیاسی یک راه حل واسه ریاست بعضی از ادارات کنید و افراد متخصص و دلسوز را برای مدیریت در نظر بگیرید..

  اداره ارشاد به بهانه کار ضعیف گروه نمایشی نسیم فقط چهار شب به اون گروه مجوز دادن در صورتی که گروه بازبین کیفیت کار هر دو گروه نمایشی رو در یک سطح اعلام کردن ولی چرا به گروه گریش نه شب و گروه نسیم چهار شب اون هم با اون استقبال عجیب..دیگه دلیلش رو باید از بعضی از دوستان پرسید..

 2. احمد نوشته است:

  راه اندازی ندای ایرانیان یک حرکت مبارکی است جهت شهرستان گراش تا هر شخص بدون شناسنامه ای خود را به حزب و گروه خاصی برای اهداف شخصی خود نچسباند

 3. بهنام نوشته است:

  جناب فرماندار دیگه هیچ کاری باقی نمونده بود؟ چیزا ارزشمند هم هستااا