امروز ۳ بهمن ۱۳۹۶
نوشته شده در ۲ تیر ۱۳۹۶، توسط: ، سرویس: جامعه، خبر، خبر اول، عکس، بازدید: 593 views

گرم‌ترین روز قدس، زیر باران مصنوعی

هفت‌برکه (گریشنا): در یکی از گرم‌ترین روزهای سال، مردم گراش همراه با مسلمانان در سرتاسر جهان در حمایت از مردم فلسطین راهپیمایی کردند.

گرمای هوا باعث شد آتش‌نشانی در حرکتی ابتکاری بر سر مردمی که زیر آفتاب داغ به راهپیمایی آمده بودند، آب بپاشد.

راهپیمایی امروز از باغ ملی آغاز شد و پس از طی مسیر خیابان امام تا سه راه آبیاری، مردم با بازگشت به حسینیه اعظم آخرین نماز جمعه رمضان امسال را برگزار کردند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در گراش

ارسال مطلب به دوستان ارسال مطلب به دوستان Print This Post Print This Post
 1. على شكرى نوشته است:

  اى داد و بیداد!!!

 2. ... نوشته است:

  به این مردم باید افرخار کرد که تو گرمای تابستون با دل روزه برای حمایت از حقوق انسانی مردم مظلوم فلسطین به خیابون اومدن و آزادی قدس شریف رو از دنیا خواستار شدن… خدا قوت! دست آقای افشار هم درد نکنه. عکس ها گویا و زیبا بودن و نشاط انقلابی رو منعکس کرده بودن.

 3. مهندس نوشته است:

  اقای افشار اگه عکسی از اتشنشانی که باران مصنوعی برای مردم به وجود اورد تا همشهریانش ازگرما اسیب نبینند میگرفتی خیلی خوب بود

 4. محمد سعید نوشته است:

  شنیدم جناب فرماندار هم به طبعیت از جناب روحانی بهانه گیری توهین به رئیس جمهور رو مطرح و بیانیه میفرستن لنده از صفر تا صد راهپیمایی بود مردم گراش با شعور تر از آن هستند که بخوان توهین کنند اقای فرماندار ابن وصله ها به ما گراشی ها نمی چسپه !
  جناب رئیس جمهور اگه بهانه توهین گرفته اند میخوان مردم رو سرگرم کنند و تحریم های جدید رو یادشون بره .شما چرا کاسه داغ تر از اش شدبن.