امروز ۲۵ آذر ۱۳۹۶
نوشته شده در ۱۶ مرداد ۱۳۹۶، توسط: ، سرویس: ادارات، خبر، فرهنگ مردم، بازدید: 231 views

جشنواره ملی تولیدات رادیویی رضوی در گراش برگزار می‌شود

هفت برکه(گریشنا): انتخاب دکور سومین همایش هشتمین آفتاب به عنوان دکور برتر در فارس و میزبانی گراش برای برگزاری جشنواره تولیدات رادیویی رضوی کشور دو خبر خوب در مراسم اختتامیه این همایش بود.

به گزارش روابط عمومی همایش هشتمین آفتاب، مهدی امیدبخش، معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس زمان برگزاری این جشنواره سالانه را دهه کرامت اعلام کرد و افزود: «با توجه به هماهنگی‌های انجام شده و جلساتی که برگزار شده است جدا از برنامه هشتمین آفتاب که سومین سال است که گراش میزبان برگزاری این برنامه است، از سال آینده شهرستان گراش میزبان جشنواره تولیدات رادیویی رضوی خواهد. مطمئن هستم با این همتی که دوستان دارند این رویداد هم به جمع رویدادهای مهم استان تبدیل خواهد شد. این جشنواره با معرفی موسسه گراش به بنیاد فرهنگی امام رضا (ع) در دهه کرامت در گراش برگزار می‌شود. اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس هم در این زمینه هم از لحاظ مالی و معنوی این جشنواره را حمایت خواهد کرد و متعهدانه پای این برنامه هستیم.»

امیدبخش اعلام کرد دکور سومین همایش هشتمین آفتاب دکور برتر استانی انتخاب شده است: «با توجه به این که شیراز سومین حرم اهل بیت است برگزاری چنین همایشی می تواند فضای معنوی استان را در این ایام مضاعف نموده و باعث ترویج شادمانی دهه کرامت به جنوب فارس شود. سومین همایش هشتمین آفتاب امسال به نحو احسن در گراش برگزار شد و  به شخصه از برگزاری آن خیلی راضی هستم، در بازدیدی که از غرفه‌ها کمی بی نظمی به چشم می‌خورد که امیدوارم در سال‌های بعدی برطرف شود و مسئولین غرفه در پای غرفه‌ها حضور داشته باشند. دکور سومین همایش هشتمین آفتاب در استان فارس به عنوان دکور برتر انتخاب شده است .»

محمدعلی شامحمدی، مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری هفت‌برکه و دبیر سومین همایش رضوی گراش ضمن ابراز خرسندی از این خبر گفت: «از مدت‌ها قبل دنبال کار هنری به شکل گسترده بودیم که این اتفاق مهم افتاد. یکی از کارهایی که در موسسه هفت برکه انجام می‌شود تولیدات رادیویی است. نزدیک به دو سال است این کار را آغاز کرده‌ایم و تا به امروز ۳۵ مورد تولیدات رادیویی به صورت هفتگی منتشر شده است. در همایش هشتمین آفتاب نیز به مدت پنج شب رادیو زائر را اجرا کردیم، جشنواره تولیدات رادیویی در سطح کشور برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و امیدواریم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس محقق شود.»

امسال شهرستان گراش نهم تا سیزدهم مرداماه میزبان برگزاری سومین همایش هشتمین آفتاب بود، نمایشگاه سه حرم با ده غرفه از جمله غرفه رادیو زائر  در محوطه بیرون حسینیه ابوالفضل (ع) برگزار شد. رادیو زائر دومین سالی است که در همایش هشتمین آفتاب اجرا می‌شود این رادیو به کارگردانی سیدعلیرضا نیازی از رادیو هشت مشهد و اجرای مجریان رادیو هفت برکه گراش هر شب از ساعت ۲۰ تا ۲۴ در نمایشگاه به اجرا شد.

 

ارسال مطلب به دوستان ارسال مطلب به دوستان Print This Post Print This Post