امروز ۲۰ آذر ۱۳۹۶
نوشته شده در ۲۶ آبان ۱۳۹۶، توسط: ، سرویس: ادارات، بازار کار، خبر، بازدید: 207 views

گام عملی برای شبانه‌روزی شدن درمانگاه ارد: استخدام پنج نفر

هفت‌برکه (گریشنا): در دفترچه آزمون استخدامی دانشکده‌های علوم پزشکی کشور، ۱۷ سهمیه به شهرستان گراش اختصاص دارد که از این سهمیه پنج نفر در مرکز بهداشتی درمانی ارد مشغول به کار خواهند شد.

درمانگاه ارد در مسیر شبانه‌روزی شدن

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش در اطلاعیه‌ای اسامی ردیف‌های استخدامی این دانشکده را در آزمون دی‌ماه ۱۳۹۶ اعلام کرد. با پیگیری‌های انجام شده در این نوبت از استخدام‌ها ۱۷ سهمیه به شهرستان گراش استخدام یافته است. یک پزشک، دو پرستار، یک کاردان آزمایشگاه و یک کاردان مدارک پزشکی نیروهای استخدامی درمانگاه ارد را تشکیل می‌دهد.

مجوز شبانه‌روزی شدن درمانگاه ارد فروردین ۱۳۹۵ صادر شد (خبر در گریشنا) درمانگاه شبانه‌روزی ارد نیاز به ۱۷ نفر پرسنل دارد با افزوده شدن این ۵ نفر به پرسنل موجود درمانگاه گام دیگری برای تحقق خواسته مردم بخش ارد برداشته شده است.

۱۰ نفر بیمارستان و ۲ دو نفر اورژانس

در آزمون استخدامی امسال ۱۲ نفر به مجموعه مرکز آموزشی – درمانی امیرالمومنین علی (ع) یا همان بیمارستان گراش اضافه می‌شود. از این ۱۲ نفر استخدامی ۱۰ نفر در بیمارستان و دو نفر در اورژانس ۱۱۵ شاغل خواهند شد.

بیمارستان گراش در شغل‌های پرستار، کاردان اتاق عمل، کارشناس آزمایشگاه، کارشناس رادیولوژی و مسئول پذیرش استخدام می‌کند.

 

 

ارسال مطلب به دوستان ارسال مطلب به دوستان Print This Post Print This Post
  1. فارغ‌التحصیل نوشته است:

    خوش بحالتون غیربومی ها

  2. حقيقت نوشته است:

    همشهری عزیزم؛سیستم علوم پزشکی فرد دلسوز و کاری و پرتلاش میخواهد بومی و غیر بومی مهم نیس؛فرد بومی که غیراز نق زدن و تنبلی و ایجاد ناارامی منفعتی ندارد به درد سیستم نمی خورد ،بخصوص دربیمارستان که لازم است فرد هروز صبح و عصر پیوسته شیفت باشد و از اسایش خود بگذرد-بعد هم اول دانشگاه و بیمارستان رو نگاه کن وببین چند گراشی وجود دارد و چند غیرگراشی اگر قبلا نبوده چون فرهنگ درس خواندن نبوده ایا ماما و پرستاری بوده که بخواهد طرح بگذراند ولی نگرفتنش بخاطر گرفتن غیربومی مگر اینکه ان بومی مشکلی داشته-بومی و غیربومی گفتن برای جایی است که فرهنگ بیشرفت نکرده باشد نه یک شهرستان- لار و اوز راببینید مگر نیروی گراشی انجا سمت ندارند از هیات علمی گرفته ،سوپروایزر تا نیروی عادی

    منصف پاسخ در تاريخ آبان ۲۸ام, ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ب.ظ:

    اخه چرا باید فارغ‌التحصیلان گراشی در جاهای دور از خانواده و مامن خودش مشغول باشه. گرچه تجربیات مختلف لازمه ولی همین مساله “از قبل بوده” یا “قبلا فرهنگ خدمت و درس و کار نبوده” رو ربط دادن به تنبلی گراشی ها بجای ربط دادن به سردمداری افراد خاص و نبود همکاری از بالا برای شما همشهری عزیز دور از انصاف هست