امروز ۳۰ دی ۱۳۹۶
نوشته شده در ۲۲ آذر ۱۳۹۶، توسط: ، سرویس: ادارات، خبر اول، بازدید: 292 views

افتتاح و کلنگ‌زنی دو مدرسه در روستاهای شهرستان گراش

هفت‌برکه (گریشنا): با حضور مهندس موصلی، مدیر کل نوسازی و تجهیزات مدارس فارس، دو مدرسه در روستاهای محمدزینا و حسین‌آباد شهرستان گراش افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش گراش، امروز سه‌شنبه، ۲۱ آذرماه ۹۶، مهندس موصلی، مدیر کل نوسازی و تجهیزات مدارس فارس به همراه اصغر فرودی، فرماندار شهرستان؛ عبدالله فضلی، بخشدار مرکزی؛ ذبیح‌الله رضایی، مدیر آموزش و پرورش؛ و تنی چند از مسئولان شهرستان گراش، ضمن بازدید از شهر و روستاهای شهرستان، دو پروژه آموزشی را افتتاح و کلنگ‌زنی کردند.

آموزشگاه شش‌کلاسه‌ی حاج رضا پرونده در روستای محمدزینا افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید. این آموزشگاه در زمینی به مساحت ۱۶۰۰ متر مربع و زیربنای ۶۰۰ متر مربع، با هزینه‌ای که ۳۰۰ میلیون آن توسط خیر و ۱۷۵ میلیون به اضافه تجهیزات آموزشگاه از منبع دولتی تامین شده، ساخته شده است.

آموزشگاه حاج علیرضا قائدی نیز دیگر پروژه آموزشی بود که امروز در زمین آموزشگاه شهید کاظمی حسین‌آباد کلنگ‌زنی شد. این پروژه آموزشی شش‌کلاسه با هزینه‌ای بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان احداث خواهد شد.

این هیات همچنین در این سفر از آموزشگاه در حال ساخت خشنود شهر ارد، و آموزشگاه بعثت فداغ بازدید کردند.

ارسال مطلب به دوستان ارسال مطلب به دوستان Print This Post Print This Post
  1. واقع بین نوشته است:

    کسانی که در راه خدا کار خیر انجام میدهند بدانند هیچ گاه حق شان ضایع نمی شود.قرآن کریم.آدم تنها اگه گذرش به این روستاها افتاده باشه میدونه چقدر محروم هستند.اجرشون با خدا