امروز ۳۰ دی ۱۳۹۶
نوشته شده در ۳۰ آذر ۱۳۹۶، توسط: ، سرویس: خبر، فرهنگ مردم، بازدید: 289 views

رقابت ۵۲۰ قرآن‌آموز در چهارمین دوره مسابقات خادم‌القرآن + اسامی برگزیدگان

هفت‌برکه (گریشنا): چهارمین دوره مسابقات قرآنی خادم القرآن زنده‌یاد حمید رایگان در دو بخش دانش‌آموزی و آزاد برگزار شد.

به گزارش هفت‌برکه، پنجشنبه بیست و سوم آذرماه ۱۳۹۶ چهارمین دوره مسابقات قرآنی زنده‌یاد حمید رایگان با حضور ۳۲۰ شرکت‌کننده در بخش خواهران و ۲۰۰ شرکت‌کننده در بخش برادران از شهرستان گراش، سیف‌آباد خنج و عمادشهر لار برگزار شد.

نتایج بخش خواهران در رشته حفظ

مقطع مهد و پیش دبستان: فاطمه زهرا پوشسمی از مهد شکوفه‌ها، رویا سلمانی، سلاله فضلی

مقطع ابتدایی دوره اول: زینب دادوند ( مدرسه ممتاز)، زهرا محقق (مدرسه بانو حقانی)، فاطمه زهرا آتشبار(مدرسه قائدی)

مقطع ابتدایی دوره دوم: فائقه احمدی ، نائله میرزایی (هر دو از عمادشهر)، لیلا پولادسنج ( مدرسه کریمیان)

مقطع متوسطه دوره اول: اسما دارا (مدرسه امام محمد باقر)،فاطمه شبان ، فاطمه قائدی(هر دو مدرسه نرجس خاتون)

مقطع متوسطه دوره دوم: سحر آذرمینا (مدرسه امام رضا(ع))

رشته حفظ ویژه

حفظ ۲ جزء: مرضیه حسن‌زاده

حفظ ۵ جزء:اسما دارا

حفظ ۱۰ جزء : زهرا ندیم (حوزه علمیه الزهرا (س) گراش)

حفظ ۱۵ جزء: سمیه صالحی ( روستای عمادشهر)

رشته قرائت ترتیل

مقطع ابتدایی دوره اول: فاطمه شیروان، هانیه قنبری، اسما یوسفی ار مدرسه بانو حقانی

مقطع ابتدایی دوره دوم: فاطمه زهرا عسکری ، فاطمه اکبری، هانیه فیوضات از مدرسه رهنورد

مقطع متوسطه دوره اول: فاطمه قائدی از مدرسه نرجس خاتون، زهرا عباس‌زاده ، فاطمه فقیهی از مدرسه امام محمد باقر(ع)

مقطع متوسطه دوره دومفاطمه سپهر از مدرسه امام رضا (ع) ،الهه محمودی از مدرسه ام البنین (س)، زهرا پاکدل از مدرسه زاهدی

رشته قرائت تحقیق

مقطع ابتدایی دوره دوم: فاطمه فتوحی از مدرسه حضرت زینب (س)، فاطمه عباس‌پور از مدرسه کریمیان

مقطع متوسطه دوره اولفاطمه درویشی، فاطمه جعفرپور،فاطمه جابری از مدرسه نرجس خاتون

اسامی برگزیدگان برادران

رشته تحقیق، قرائت تقلیدی

پایه چهارم ابتدایی: عمران حسین‌زاده، صالح صالحی از مدرسه غدیر و علی اصغر فولادی از مدرسه بهزادی

پایه پنجم ابتدایی: احمدحسینا از بهزادی، محمدحسین کرباسی و حمیدرضامحسن‌زاده از مدرسه رامیارپور

پایه ششم ابتدایی: امیرحسین پای‌برجای از مدرسه شاهد، علیرضا شادی از مدرسه رامیارپور و محمد توسلی از مدرسه فرامرزی

در مقطع متوسطه اول: مسعود فتوحی از مدرسه شاهد، امیرحسین امین از مدرسه رامیارپور و سعید ورزی از مدرسه عالیان

در رشته حفظ

پایه اول ابتدایی: یاسین پورشمسی، رضا رادمرد و محمد دلاوران از مدرسه مهرسلیمی

پایه دوم ابتدایی: امیرمحمد محسن‌زاده از مدرسه شاهد، سبحان جعفری و امیرحسین حقارت از مدرسه مهرسلیمی

پایه سوم ابتدایی: محسن محمدی از مدرسه غدیر، علیرضا سبزواری از مدرسه شاهد، دانیال کاظم اف و طاها قاسم نژاد

پایه چهارم ابتدایی: علی حسینی‌فرد از مدرسه شاهد، محمدهادی کهندلی از مدرسه فرامرزی و علی اصغر فولادی از مدرسه شاهد

پایه پنجم ابتدایی: محمدجعفر شیخی از مدرسه شاهد، حسین رادمرد از مدرسه فرامرزی و محسن زارع از مدرسه فرامرزی

پایه ششم ابتدایی: علی حسن‌زاده، علی رادمرد و امیرحسین پای برجای از مدرسه شاهد

ترتیل تقلیدی

متوسطه اول: ابوالفضل جعفرزاده از مدرسه سعادت، حسن عالی‌پور و عرفان صادقی

متوسطه دوم: علی نام آور و محمدامین راهپیما از مدرسه سیدالشهداء و احمد تیموری از مدرسه شهید منفرد

ابتدایی دوره اول: محمدرضا امانی، هادی صادقی و حسین شکوه از مدرسه مهرسلیمی

ابتدایی دور دوم: علی حسن‌زاده از مدرسه شاهد، امیرعلی سلگی از مدرسه اکبری فاضل قنبری از مدرسه اکبری

در این مسابقه فقط از نفرات برگزیده تقدیر خواهد شد.

همچنین اسامی برگزیدگان به ترتیب نفرات اول تا سوم هر رشته است.

ارسال مطلب به دوستان ارسال مطلب به دوستان Print This Post Print This Post
  1. قاسم نوشته است:

    آفرین بر دختر گلم سلاله خانم

  2. Sm.mojtaba نوشته است:

    زهرا السادات محقق
    خواهر عزیزم امیدوارم همیشه مثل امروزت برای ما افتخار افرین باشی.
    مبارکت باشه عزیزم

  3. على شكرى نوشته است:

    تو خبر چند روز قبل خانم اسما دارا زده بودین حافظ کل قران در ١٠ ماه ولى اینجا زدین ۵ جزء!!؟ چه جوریه؟
    به هر حال باید به همه شون تبریک گفت و امیدوارم موفق باشن

    ... پاسخ در تاريخ دی ۲ام, ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ ق.ظ:

    حافظ کل هستند ایشون اما در مقطع ۵ جز جهت مسابقه شرکت کردند