امروز ۳۰ دی ۱۳۹۶
نوشته شده در ۱۰ دی ۱۳۹۶، توسط: و ، سرویس: جامعه، خبر، بازدید: 248 views

کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر در روستای آغصه

هفت برکه (گریشنا): با رسیدن کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر گراش به روستای آغصه ۶۸ نفر از اهالی این روستا ویزیت رایگان شدند و بسته‌های بهداشتی دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمرگراش پنج‌شنبه، هفتم دی ماه به مناسبت سالروز زلزله بم و هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی،امور داوطلبان جمعیت هلال احمرگراش با همکاری دانشکده علوم پزشکی، خانه داوطلب شهری، این شهرستان اقدام به اجرای طرح ویزیت و داروی رایگان در روستای آغصه کرد.

یک نفر پزشک عمومی،یک نفر بهورز، یکنفر تکنسین داروخانه،دو نفر پرسنل به همراه پنج نفر داوطلب اعضای کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر شهرستان گراش را تشکیل می‌دادند که به روستای آغصه از توابع بخش ارد در ۵۵ کیلومتری مرکز شهرستان رفتند.

محسنی، رئیس جمعیت هلال احمر گراش، هدف از برگزاری کاروان سلامت را ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به نیازمندان، بهبود سطح سلامت محرومان و ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در روستاهای محروم دانست. او از مشارکت خیرین و پزشک داوطلب و مساعدت بخشداری ارد،دهیاری و خانه بهداشت روستا در اجرای این طرح قدردانی کرد.

محسنی در ارتباط با خدمات ارائه شده در این طرح افزود:«ویزیت رایگان ۶۸ نفر، تهیه دارو به صورت رایگان و اهداء بسته‌های بهداشتی به اهالی روستا از جمله خدمات ارائه شده به مردم این روستا در این طرح بود.»

ارسال مطلب به دوستان ارسال مطلب به دوستان Print This Post Print This Post
  1. مرفين نوشته است:

    قضیه این میگوهای فاقد هویت بهداشتی چیه که تو سردخونه گراش پیدا کردن؟ البته تو کانال لاریا نوشته بودن!

  2. مهسا نوشته است:

    چه ربطی به این موضوع داره آقا یا خانم مرفین؟؟؟؟