امروز ۲ بهمن ۱۳۹۶
نوشته شده در ۱۹ اسفند ۱۳۹۵، توسط: ، سرویس: ادارات، خبر، بازدید: 407 views

رییس اداره گاز رفت

هفت برکه (گریشنا): میلاد احمدی ملایری، رییس اداره گاز گراش، به اداره کل گاز فارس منتقل شد و اداره گاز گراش فعلا با سرپرستی اداره می‌شود.

به گزارش خبرنگار هفت برکه، مهندس میلاد احمدی، ریاست اداره گاز گراش را واگذار کرد و مسئولیت رییس دفتر و دبیرخانه هیئت مدیره شرکت گاز استان فارس را در شیراز پذیرفت. رییس جدید برای اداره گاز گراش فعلا مشخص نشده است و دستغیب به عنوان نماینده‌ای از سوی محمدحسین اعتمادپور، رییس اداره گاز لار سرپرستی اداره گاز گراش را به عهده دارد.

میلاد احمدی از دوازده اسفند سال ۹۱ به سمت ریاست اداره گاز گراش منصوب شد. او در گفتگو با خبرنگار گریشنا گفت: «فعلا مراسم تودیع و معارفه برگزار نشده و رییس جدید برای اداره گاز گراش هم هنوز معرفی رسمی نشده است و با سرپرستی اداره می‌شود. هنوز هم با اداره گاز گراش در ارتباط هستم و چهارشنبه هفته قبل هم به اداره برای پیگیر کارها سر زدم.»

ارسال مطلب به دوستان ارسال مطلب به دوستان Print This Post Print This Post
 1. محمد نوشته است:

  تو این مدت دوماه
  ادارات ابفا مخابرات گاز سه اداره مهم ریسشون به یکباره عوض شدن به چه دلیل ؟؟؟؟؟
  ریسس اداره گاز هم از داراب میاد .
  دو اداره قبلی که ریسشون از داراب اومدن اینجا .
  ریسس اداره گاز رفت ؟؟؟خخخ تیتر باحالی بود .

  همشهری دلسوز پاسخ در تاريخ اسفند ۲۲ام, ۱۳۹۵ ۱:۱۳ ب.ظ:

  با عرض سلام خدمت مردم شریف گراش،
  متاسفانه خیلی از مسئولین که سمت های مهم ادارات شهر گراش را به عهده دارند، به خاطر ادامه تحصیل خود، همسر و یا فرزندانشان به شهر مون میان و بعد مدتی که فارغ التحصیل شدن بدون توجه به وظیفشون و اینکه درچه مرحله ای از وظایف کاریشون باشند، درخواست انتقالی به شهرهای بزرگتر می کنند، این وسط تنها مردم گراش متضرر می شوند. این معضل در اکثر ادارات گراش رایجه که امیدوارم مسئولین خفته شهر فکری به حال این مشکل بزرگ بکنن.

 2. سُبحان نوشته است:

  بهتر هست علل و عوامل اینهمه عزل و نصب رو هم جناب فرماندار پاسگو باشند، واگذاری چنین اداره ی مهمی به سرپرستی واقعا اصولی و فنی است!!؟

 3. تكنميتنيبخنشنخنش نوشته است:

  خدا یارش که رفت
  من موندم یعنی گراشی خودمونیً شایسته ریاست شدن رو نداره که همش غریبه رو میارن؟

 4. هستی نوشته است:

  حالا ای غصه برا اشاوم 😐😐
  چه شه بکنم حالا😃

 5. فرزاد نوشته است:

  خدایاروش