امروز ۳ بهمن ۱۳۹۶
نوشته شده در ۲۷ اسفند ۱۳۹۵، توسط: ، سرویس: خبر، شورای شهر، بازدید: 648 views

فرمان آغاز انتخابات شورای پنجم صادر شد

گریشنا (هفت‌برکه): با انتشار «آگهی ثبت‌ نام» روند قانونی برگزاری انتخابات پنجمین دوره‌ شوراهای شهر اسلامی شهر و روستا آغاز شد.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده ستاد انتخابات شهرستان گراش، ثبت‌ نام انتخابات شورای اسلامی شهر گراش به مدت هفت روز، از ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ تا ۶ فروردین ۱۳۹۶ انجام می‌شود. داوطلبان می‌توانند در این مدت برای ثبت‌ نام در ساعت اداری به فرمانداری گراش مراجعه کنند.

داوطلبان نامزدی انتخابات شورای شهر با توجه به جمعیت ۳۵ هزار نفری گراش باید حداقل دارای مدرک کارشناسی (لیسانس) و ۲۵ سال سن باشند. اعضای شورای اسلامی شهر باید در محدوده شهر گراش سکونت داشته باشند و تغییر محل سکونت باعث سلب عضویت آن‌ها از شورای شهر خواهد شد.

ارائه گواهی عدم سوء پیشینه که از زمان صدور آن بیش از سه ماه نگذشته باشد، به همراه دیگر مدارک ثبت‌ نامی، الزامی است. در این اطلاعیه افراد دارای سمت‌های دولتی که محروم از عضویت در شورا هستند مشخص شده است.

به جز شهر گراش، انتخابات شورای اسلامی روستا در ۱۱ روستای بخش مرکزی نیز برگزار می‌شود. آگهی ثبت‌ نام انتخابات شورای اسلامی برای روستاهای فداغ، محمدزینا، کنگ و ریشه، فاریابی، کنار زیارت در دهستان فداغ و روستاهای خلیلی، لب‌اشکن، بشیرآباد، حسین‌آباد، پشت‌پری، تنگ‌خور در دهستان خلیلی صادر شده است.

ارسال مطلب به دوستان ارسال مطلب به دوستان Print This Post Print This Post
 1. گراشی نوشته است:

  جا داشت در مورد بخش ارد هم مینوشتین

 2. یک اردی نوشته است:

  گراشی جان اینکه یه خصومت قدیمی بین ارد و گراش هست بر هیچکس پوشیده نیست شاید هم به خاطر همین بوده که ننوشتن الله اعلم

  محمد خواجه‌پور پاسخ در تاريخ اسفند ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۷:۳۴ ب.ظ:

  سلام
  بخش ارد دارای ستاد انتخابات مستقل است و خبر باید از بخشداری ارسال شود.
  اما ستاد انتخابات شهر گراش و بخش مرکزی در فرمانداری گراش مستقر است.

  از دبی پاسخ در تاريخ اسفند ۳۰ام, ۱۳۹۵ ۱:۴۸ ق.ظ:

  با سلام .اردی جان یکی از خصومتهای ما بین گراش و ارد را با ذکر مصداق بیان بفرمایید .این جه طرز فکری است که در بین بیشتر ماها قرار دارد .تا کی نمیخواهیم با همدیگر کینه و کدورت نداشته باشیم نمی دانم. خداوندا ما را به راه راست که همانا صمیمیت بین دلهاست هدایت بفرما..والسلام

 3. دلسوز نوشته است:

  هرکاری گراشیها واسه این اردیها بکنن بازم گله مند هستن…