امروز ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
نوشته شده در ۲۹ اسفند ۱۳۹۵، توسط: ، سرویس: حوادث، خبر، بازدید: 355 views

دست قطع‌شده‌ی کارگر به بدنش پیوند خورد

هفت‌برکه (گریشنا): دست چپ حمید، کارگر سی‌ساله‌ی بتن‌سازی، که در حین کار با دستگاه از ناحیه کتف قطع شده بود، دوباره در بیمارستان نمازی شیراز به بدنش پیوند خورد.
به گزارش جلال ایزدی، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان گراش، حمید جوانی اهل لطیفی است که در یکی از کارخانه‌های بتن‌سازی گراش کار می‌کند. او دیروز روزی بدی را پشت سر گذاشت: دست چپش در حالی که مشغول کار با دستگاه بود، بین یکی از دستگاه‌ها گیر کرد و از ناحیه کتف قطع شد.

حمید بلافاصله به بیمارستان امیرالمومنین(ع) گراش منتقل شد، اما شدت خون‌ریزی به حدی بود که تا مرز مرگ پیش رفت. خوشبختانه با اقدامات احیای تیم پزشکی در اتاق عمل گراش، حمید از مرگ نجات یافت و برای ادامه درمان و خدمات پیشرفته، با بالگرد اورژانس هوایی به بیمارستان نمازی شیراز منتقل شد.
خبر خوبی که روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی از حال او می‌دهد این است که عمل پیوند دست او در بیمارستان نمازی شیراز موفقیت‌آمیز بوده است تا خاطره‌ی تلخ حمید از روزهای پایانی سال ۹۵ تنها زخم دست چپ او باشد نه جای خالی آن.

 

ارسال مطلب به دوستان ارسال مطلب به دوستان Print This Post Print This Post
 1. شاهد نوشته است:

  الحمدلله

 2. محسن.. نوشته است:

  خدا رو شکر.

 3. گراشی نوشته است:

  الحمدالله که نجات پیدا کرد ولی سوال اینجاست چرا بالگرد از لارستان نیومد گراش که مصدوم رو انتقال بده و مصدوم رو بردن لار؟.نکنه اینم بازی جدیده

  همشهری پاسخ در تاريخ فروردین ۸ام, ۱۳۹۶ ۱۰:۴۲ ق.ظ:

  اینم سواله؟ اونها لارستان بزرگه مسولین ما هم باورشون شده
  کجاید خان های گراش بیاید که روزگارمون سیاه شده از دست این……….
  ذره ذره داریم تجزیه میشیم ولی بیدار نمیشه وجداناشون

 4. یاس نوشته است:

  سلام؛خداقوت پرفسور عبداللهی بزرگ؛بازهم مانند همیشه پرسنل خستگی ناپذیر اتاق عمل فوق تخصصی بیمارستان امیرالمومنین گراش(ع) با توکل بخدا و تلاش و دقت و سرعت خود جان بیماری که تا مرگ فاصله ای نداشت نجات دادند؛جا دارد از متخصص بیهوشی سرکار خانم دکتر بیهقی نیز تشکر ویژه کنیم…..