امروز ۲ بهمن ۱۳۹۶
نوشته شده در ۱۳ خرداد ۱۳۹۶، توسط: ، سرویس: ادارات، جامعه، خبر، خبر اول، بازدید: 546 views

دکتر حیدری سرپرست معاونت درمان دانشکده شد

هفت‌برکه (گریشنا): دکتر منوچهر حیدری، متخصص رادیولوژی و سونوگرافی، به سرپرستی معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی گراش منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش، امروز طی حکمی از سوی دکتر احمد عبدالهی، رییس دانشکده، دکتر منوچهر حیدری به سمت سرپرستی معاونت درمان این دانشکده منصوب شد. پیش از این، دکتر علیرضا گلستان سمت‌های معاونت درمان دانشکده و نیز ریاست بیمارستان و مسئولیت پزشکی قانونی را بر عهده داشت. دکتر گلستان همچنان دو سمت دیگرش را حفظ می‌کند، و دکتر حیدری سرپرست معاونت درمان می‌شود.

دکتر حیدری در گفتگو با هفت‌برکه درباره سنگینی بار این مسئولیت می‌گوید: «احساس می‌کنم مسئولیت به عهده من گذاشته شده است که امیدوارم با همراهی سایر معاونت‌ها و ریاست دکتر عبدالهی، و با برنامه‌ریزی و تلاش بتوانم این بار را به مقصد برسانم.» او می‌گوید برنامه‌هایش را برای ارتقای بیشتر وضعیت درمان دانشکده اولویت‌بندی کرده است و در فرصت‌های آینده آنها را اعلام خواهد کرد. دکتر حیدری درباره‌ی ریاست بیمارستان هم تاکید می‌کند: «دکتر گلستان بهترین گزینه برای ریاست بیمارستان است. او فردی پرتلاش و زحمت‌کش است و ما گزینه‌ای بهتر از او سراغ نداریم.»

دکتر منوچهر حیدری بعد از اتمام دوره‌های ابتدایی و راهنمایی در گراش، برای دوره متوسطه به دبی و مدرسه ایرانیان این شهر رفت. او مدرک پزشکی عمومی‌اش را در سال ۱۳۸۰ از دانشگاه علوم پزشکی شیراز گرفت. سپس به مدت دو سال برای ادامه تحصیل به ارمنستان رفت، اما در سال ۱۳۸۹ به ایران برگشت تا در دانشگاه علوم پزشکی یزد دوره‌ی تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی را در سال ۱۳۹۳ به اتمام برساند. مطب سونوگرافی او از اوایل سال ۹۴ در ابتدای بلوار سرداران از سمت فلکه شهید بهشتی (بیمارستان) قرار دارد.

 

ارسال مطلب به دوستان ارسال مطلب به دوستان Print This Post Print This Post
 1. علیرضا فتحی نوشته است:

  دکتر جان تبریک
  امید وارم در پست جدید موفق باشی

 2. م.ع.شیخی نوشته است:

  دکتر حیدری برایتان ارزوی موفقیت دارم

 3. على شكرى نوشته است:

  همه برا تبریک گفتن با اسم حقیقى میان.جالبه

 4. مرتضی دارشی نوشته است:

  با تبریک فراوان به هم کلاسی قدیمی و آرزوی سلامتی و موفقیت بیشتر ایشان در خدمت به مردم.

 5. چوک محله بالا نوشته است:

  اگه یه خورده این دکترا به فکر مردم کم درامد بودن خیلی بهتر بود . یه عکس داخلی یا همون سونو خدا تومن میگیرن . اگه اعتراض کنی هم میگن که ما درس خوندیم هزینه کردیم طی چند سال الان باید درامد زایی بشه و شما مردم کم درامد بهتره برین از طریق بیمارستان نوبت سونو بگیرین که رو بیمه و… هسش .
  بیمارستان هم که بری نوبت گیرت نمیاد .
  کمی انصاف هم خوبه آقایون دکترا

 6. دکتر زینل پور نوشته است:

  دکتر جان ، دوست و همکار عزیز انشااله در تمامی مراحل زندگی موفق و سربلند باشی