امروز ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
نوشته شده در ۱۰ تیر ۱۳۹۶، توسط: ، سرویس: جامعه، خبر، فرهنگ و ادب، بازدید: 438 views

اولین جشنواره کتابخوانی رضوی در همایش هشتمین آفتاب

هفت‌برکه (گریشنا): امسال در سومین همایش بزرگ «هشتمین آفتاب»، اولین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی همایش هشتمین آفتاب، سومین همایش بزرگ رضوی هشتمین آفتاب با همکاری اداره کتابخانه‌های عمومی گراش و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و شهرستان گراش، اولین جشنواره کتابخوانی رضوی را با موضوع حضرت امام رضا (ع) برگزار می‌کند. این جشنواره در سه گروه سنی برگزار می‌شود: در بخش کودک، برای سنین ۴ تا ۱۱ سال، کتاب «ده قصه از امام رضا (ع)»؛ در بخش نوجوان، برای سنین ۱۲ تا ۱۷ سال، کتاب «ماه غریب من»؛ و برای گروه سنی بزرگسالان، ۱۸ سال به بالا، چهار کتاب «مهارت زندگی در سیره رضوی»، «امام رضا (ع) در زندگی»، «بانوی ملکوت، نگاهی به حیات معنوی حضرت معصوعه (س)»، و «چلچراغ، نگاهی به حیات معنوی حضرت شاهچراغ (ع)» در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان برای ثبت نام در این جشنواره باید از طریق پیامک یا تلگرام اقدام کنند، و کتاب‌ها را نیز می‌توانند به فرمت پی‌دی‌اف از طریق تلگرام دریافت کنند. علاقه‌مندان به شرکت در بخش کودک عدد ۱، در بخش نوجوان عدد ۲ و در بخش بزرگسال عدد ۳ را از طریق پیامک یا تلگرام به شماره ۰۹۰۳۳۸۷۰۸۳۷ روابط عمومی همایش ارسال کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، یا همین شماره تلفن همراه، و یا با شماره ۵۲۴۴۹۹۷۰ موسسه فرهنگی هنری هفت‌برکه تماس بگیرید.

این مسابقه دهم مردادماه ۹۶ ساعت ۱۶:۳۰ در دومین روز از همایش هشتمین آفتاب ۳ در حسینیه ابوالفضل برگزار می‌شود.

 

ارسال مطلب به دوستان ارسال مطلب به دوستان Print This Post Print This Post
  1. گریشنا | خبر و فرهنگ در گراش » هیات بدمینتون با دو جشنواره در همایش رضوی نوشته است:

    […] همایش هشتمین آفتاب در نظر دارد امسال هفت جشنواره «کتابخوانی رضوی»، «خوشنویسی رضوی»، «مسابقه نقاشی رنگ حرم»، «داستان […]