امروز ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
نوشته شده در ۱۰ تیر ۱۳۹۶، توسط: ، سرویس: جامعه، خبر، فرهنگ و ادب، بازدید: 371 views

«رنگ حرم»، بهانه‌ی حضور کودکان در همایش هشتمین آفتاب

هفت برکه(گریشنا): همانند سال گذشته، کودکان نیز در سومین همایش بزرگ رضوی «هشتمین آفتاب» با برگزاری یک مسابقه‌ی نقاشی حضور فعال خواهند داشت. مسابقه نقاشی «رنگ حرم» با موضوع حضرت رضا (ع) در دو گروه سنی کودک و نوجوان در سومین همایش هشتمین آفتاب برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی همایش هشتمین آفتاب، سال‌های گذشته در اولین و دومین دوره‌ی همایش هشتمین آفتاب، دو دوره مسابقه نقاشی رنگ حرم نیز در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) برگزار شده که با استقبال زیاد کودکان و نوجوانان روبه‌رو شده است. بدین ترتیب، دبیرخانه سومین همایش بزرگ رضوی در نظر دارد با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و شهرستان گراش و انجمن هنرهای تجسمی گراش، برای سومین بار مسابقه نقاشی «رنگ حرم» را در دو گروه سنی ۴ تا ۸ سال و ۸ تا ۱۲ سال برگزار کند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه تا سی و یکم تیرماه فرصت دارند با ارسال مشخصات خود از طریق پیامک یا تلگرام به شماره ۰۹۰۳۳۸۷۰۸۳۷ ثبت نام کنند. این مسابقه یازدهم مردادماه ۹۶ ساعت ۱۸ در حسینیه ابوالفضل (ع) محل برگزاری همایش رضوی برپا می‌شود. همایش بزرگ رضوی همانند سال‌های گذشته در دهه کرامت، نهم تا سیزدهم مردادماه برگزار می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط و نحوه برگزاری این مسابقه می‌توانید با شماره ۰۷۱۵۲۴۴۹۹۷۰ موسسه فرهنگی هنری هفت‌برکه تماس بگیرید.

ارسال مطلب به دوستان ارسال مطلب به دوستان Print This Post Print This Post
  1. گریشنا | خبر و فرهنگ در گراش » جشنواره عکاسی برای قاب گرفتن هشتمین آفتاب نوشته است:

    […] «رنگ حرم»، بهانه‌ی حضور کودکان در همایش هشتمین آفتاب […]