امروز ۲ بهمن ۱۳۹۶
نوشته شده در ۳۰ اسفند ۱۳۹۵، توسط: ، سرویس: خبر، شورای شهر، بازدید: 647 views

چهار نامزد شوراپنجم در روز اول ثبت نام

هفت‌برکه (گریشنا): در اولین روز ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر گراش، چهار نفر به فرمانداری آمدند تا نام خود را در ابتدای لیست نامزدها ثبت کنند.

به گزارش هفت‌برکه، محمد راهپیما، مرضیه ده‌بزرگی، محمد ناصری و سعید جعفری، افرادی بودند که امروز سی‌ام اسفند ۱۳۹۵ برای ثبت نام به فرمانداری گراش آمدند، یا مدارکشان را برای ثبت نام فرستادند.

محمد راهپیما اولین کسی بود که نامش را به عنوان نامزد انتخابات شورای پنجم ثبت کرد. (خبر و سوابق در هفت‌برکه)

مرضیه ده‌بزرگی اولین نامزد زن در انتخابات شورای پنجم است. (خبر و سوابق در هفت‌برکه)

محمد ناصری، عضو شورای چهارم، باسابقه‌ترین فردی بود که در روز اول برای ثبت نام برای دوره‌ی پنجم هم اقدام کرد. (خبر و سوابق در هفت‌برکه)

سعید جعفری نیز آخرین ثبت نامی در اولین روز ثبت نام انتخابات شورای پنجم بود. (خبر و سوابق در هفت‌برکه)

داوطلبان نامزدی در انتخابات تا روز یک‌شنبه ششم فروردین ۱۳۹۶ فرصت دارند برای ثبت نام اقدام کنند. احتمالا تعداد ثبت نامی‌ها در روزهای پایانی بعد از تعطیلات رسمی نوروز، یعنی شنبه و یک‌شنبه، پنجم و ششم فروردین، بیشتر شود.

برای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر، ۳۵ نفر در ابتدای راه ثبت نام کردند، اما ۸ نفر قبل از روز انتخابات انصراف دادند؛ تا هفت‌ نفر اعضای شورای چهارم از بین ۲۸ نامزد انتخاب شود. (اسامی و سوابق نامزدهای دوره چهارم در سایت هفت‌برکه)

خبرهای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر گراش را با هشتگ #شوراپنجم از سایت هفت‌برکه و کانال تلگرامی گراش دنبال کنید.

ارسال مطلب به دوستان ارسال مطلب به دوستان Print This Post Print This Post
  1. گریشنا | خبر و فرهنگ در گراش » روز دوم ثبت نام شورا: یک روز کاملا خلوت نوشته است:

    […] هفت‌برکه (گریشنا): امروز اول فروردین ۱۳۹۶، در روز دوم ثبت نام برای انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، تنها سه نفر به فرمانداری گراش رفتند تا برای شورای روستاهای کنار زیارت و کسرالدشت نام‌نویسی کنند. بدین ترتیب، تعداد نامزدهای شورای شهر گراش همان چهار نفر دیروزی باقی ماند (خبر در هفت‌برکه). […]