امروز ۲۵ آذر ۱۳۹۶
نوشته شده در ۱۶ مرداد ۱۳۹۶، توسط: ، سرویس: ادارات، خبر اول، بازدید: 443 views

دکتر عبدالرضا ایزدی اولین رییس نظام پزشکی گراش شد

هفت‌برکه (گریشنا): دکتر عبدالرضا ایزدی به عنوان رییس نظام پزشکی و دکتر منوچهر حیدری به عنوان نماینده پزشکان گراش در مجمع عمومی نظام پزشکی کشور انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش اولین جلسه هیات مدیره نظام پزشکی شهرستان گراش ،با حضور منتخبین نظام پزشکی و عوامل اجرایی انتخابات نظام پزشکی برگزار شد.

اولین دوره انتخابات نظام پزشکی شهرستان گراش، همزمان با هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی کشور روز جمعه سی ام تیرماه ۱۳۹۶ برگزار شد. در این انتخاب ۱۱ عضو هیات مدیره نظام پزشکی گراش انتخاب شده بودند. (خبر در گریشنا) اولین جلسه هیات مدیره نظام پزشکی شهرستان گراش، یکشنبه پانزدهم مردادماه در سالن کنفرانس مرکز پیشگیری از سرطان برگزار شد.

هیات مدیره نظام پزشکی گراش ، پس از رای گیری ، دکتر عبدالرضا ایزدی از پزشکان خانواده را به عنوان اولین رییس نظام پزشکی شهرستان گراش انتخاب کردند.

دکتر ایزدی هفته گذشته در نشست سین در مورد اهمیت نظام پزشکی گفته بود: «این سازمان اگر بتواند از ظرفیت‌های حقوقی و صنفی‌اش استفاده کند، و خود را فدای سیاست نکند، به تنهایی می‌تواند بهترین سازوکار را برای مسئولیت اجتماعی پزشکان فراهم کند.»

دکتر ایزدی گام اول نظام پزسکی در گراش را استقرار این نهاد می‌داند: «نام پزشکی گراش در ابتدای راه است. الآن باید کلی انرژی و هزینه کرد تا هر چه سریع‌تر نظام پزشکی مستقل و مستقر شود.»

در انتخابی دیگر دکتر منوچهر حیدری معاون درمان دانشکده علوم پزشکی گراش به عنوان نماینده قانونی هیات مدیره در مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی کشور انتخاب شد.  هیات مدیره نظام پزشکی در این جلسه، از عوامل اجرایی اولین دوره انتخابات نظام پزشکی شهرستان گراش تقدیر کرد.

  

 

 

ارسال مطلب به دوستان ارسال مطلب به دوستان Print This Post Print This Post
 1. گراش من نوشته است:

  باید تبریک گفت به اقای دکتر ایزدی، دکتر ایزدی فردی شایسته و پیگیر هستند که امیدوارم با تلاش و کوشش این بزرگوار نام نیک پزشکان گراش را به بلندای کوی همت و سخاوت برسانند
  خوشحالی اینجانب از حضور جوانی شایسته و ارزشی در این جایگاه و جلسه بود، اقای سعید عالمی یکی از جوانان نیک گراش هستند و امیدوارم در عرصه های زندگی موفق و موید باشند
  خوشحالی دیگر بابت اتفاق خوبی بود که در بیمارستان افتاد و اقای دکتر حیدری به عنوان معاون درمان بیمارستان معرفی شدند که امیداریم این انتصاب سر منشا حرکتی جدید در راستای تحول و توسعه حوزه بهداشت و درمان باشد
  در راس همه اینها حضور اقای دکتر عبدالهی است که خداوند متعال ایشان را حفظ نماید. برکت حضور ایشان در بیمارستان و دانشگاه علوم پزشکی مایه سرافرازی گراش ها است. امید است این پزشک بزرگوار با تغییر و تحول در معاونت های دیگر خود زمینه توسعه و خدمات رسانی بیشتر دانشگاه و بیمارستان را فراهم نماید.

  محمد پاسخ در تاريخ مرداد ۲۳ام, ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴ ب.ظ:

  برادر یا خواهر گرامی!!
  این چه پیشنهادی؟
  تغییر و تحول در معاونت های دیگر ؟؟؟؟!!!!!
  اگه دکتر عبدالهی بخواد به این پیشنهاد شما عمل کنه سرنوشت دکتر بهمنی را برای خودش رقم زده.
  العاقل یکفی بالاشاره

 2. مرتضي دارشي نوشته است:

  با عرض خدا قوت به جامعه پزشکی گراش و تبریک به آقایان دکنر ایزدی و دکتر حیدری.

 3. عبداله شيرزادي نوشته است:

  سلام
  خدمت دوست عزیز و برادر ارجمند جناب آقای دکتر حاج عبدالرضا ایزدی عرض تبریک و تهنیت دارم . امیدوارم در این مسوولیت نیزمانند سایر مسوولیتهای خویش موفق و سربلند باشید
  مسلما مردم شریف شهرستان گراش زحمات انسانهای شریف را فراموش نخواهند کرد. امید که در پیشکاه حضرت حق نیز ماجور باشید./عبداله شیرزادی