امروز ۳۰ دی ۱۳۹۶
نوشته شده در ۲۷ آذر ۱۳۹۶، توسط: ، سرویس: ادارات، خبر، سیاسی، مجلس شورای اسلامی، بازدید: 317 views

جای خالی نماینده مجلس در سفرهای مسئولین به گراش

هفت‌برکه (گریشنا): برای دومین‌بار در ماه‌های اخیر دکتر جمشید جعفرپور در سفر مسئولین کشوری و استانی به شهرستان گراش غایب بود.

تبادار استاندار فارس ابتدای این هفته در نخستین دور سفرهای استانی خود از شهرستان‌های گراش و لارستان دیدار کرد. یکی از حواشی این دیدار عدم حضور جمشید جعفرپور نماینده مردم در مجلس، در برنامه‌ها و جلسه‌ی شورای اداری شهرستان گراش بود. در حالی که جعفرپور روز یکشنبه در برنامه‌های شهرستان لارستان از جمله دیدار با فعالان اقتصادی و جلسه شورای اداری لارستان حضور داشت.

در تماس به دفتر نماینده مجلس اعلام شد که دکتر جعفرپور روز شنبه در جلسه‌ای در تهران حضور داشته است. این در حالی است که جلسه علنی مجلس شورای اسلامی یعنی مهمترین جلسه نمایندگان روز یکشنبه ۲۶ آذرماه برگزار شد و دکتر جعفرپور به جای شرکت در جلسه مجلس خود را به شهرستان رساند تا همراه با استاندار باشد.

در ۴ آبان‌ماه ۱۳۹۶ نیز دکتر ایازی معاون وزیر بهداشت سفری یک روز به لار و گراش داشت. دکتر جعفرپور صبح همراه با دکتر ایازی مجتمع مسکونی پزشکان لار را افتتاح کرد (خبر در آفتاب لارستان) اما ساعتی بعد که دکتر ایازی در جلسه مجمع خیرین سلامت گراش حضور داشت، جای نماینده مجلس در این جلسه خالی بود. (خبر در گریشنا)

یکی از دیگر انتقادات به برنامه‌ریزی سفرهای مسئولین کشوری به منطقه تمرکز این سفرها در شهر لار است. در مواردی همانند سفر وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی، سفر وزیر پیشین آموزش و پرورش یا سفر دکتر علی مطهری در سال‌های گذشته این سفرها به شهر لار محدود بود و برنامه‌ای برای گراش و خنج دیگر شهرستان‌های حوزه انتخابیه در نظر گرفته نشد. البته همواره فشردگی برنامه سفر دلیل این مساله بیان می‌شود که با توجه به فاصله ۱۵ دقیقه‌ای لار و گراش چندان قابل پذیرش نیست.

 

ارسال مطلب به دوستان ارسال مطلب به دوستان Print This Post Print This Post
 1. حس نوشته است:

  بنظر میرسه کوتاهی از شورای شهر وفرمانداری هم باشه که هیچ حرکتی از خودشون نشان نمیدند

 2. گراش من نوشته است:

  نمیدونم چرا یه عده توی این شهر جمع شدند که هی تقصیر ها بندازن گردن شورا . مگر شورای چهارم با نماینده ارتباط داشت که این شورا نداشته باشه . چرا از ابتدای تشکیل شورای پنجم و جدایی دو تن از اعضا. چند نفر جمع شدن که میخوان در همه مشکلات را پای شورا هم وسط بکشند . البته از ناتوانی شورای پنجم است که مشکلات شورای چهارم به خصوص در زمینه تخلفات مطرح شود

 3. خودم نوشته است:

  مگه این اقا خودشو نماینده گراش میدونه؟ ایشون اصلا شهرستانی به نام گراش میشناسن؟ ایشون در هیچ سخنرانی نام گراش رو نمیبره!

 4. پاسخ نوشته است:

  مگه شورای چهارم پشتک وارو میزده 😂

 5. Man نوشته است:

  کی تا حالا یه لاری واسه گراش کار انجام داده، که حالا دفعه دوم باشه.

 6. .... نوشته است:

  ای خدا تا کی و کجا تحمل باید کرد…..

 7. بازیگوش نوشته است:

  باید زمانی اقای بهمنی و حسین شیری از روی لجاجت از انتخابات کناره گیری نمیکردن باید فکر اینجاش هم میکردن